Temizlik

İnsana Değer Veren Bir Kurum Olmanın

en önemli göstergesi, çalışanlarınız için hijyenik çalışma ortamları, müşterileriniz için de tertemiz ziyaret alanları oluşturmaktır...

CSS, olarak sabit temizlik personelinde çalışma alanlarımız sınırsızdır. Sizlerle yapacağımız öngörüşmeler ve fizibiliteden sonra tesisinize yada işyerinize uygun çalışma programı çıkartılır. Programla birlikte oluşturulacak Temizlik Hizmetleri personel kadrosu belirlenir. Temizlik Hizmetleri kadrosu gerekli tecrübede olsa da tesisinize özgü Temizlik Hizmetleri eğitimi verilir. Bu eğitim çalışma başladıktan sonrada ihtiyaca göre aylık olarak devam eder. Çalışacak kadronun oluşturulmasıyla birlikte gerekli olan malzeme, ekipman ve makine parkuru tasarlanır ve oluşturulur.

Ofis temizliği Temizlik Hizmetlerin’de önemli yer tutmaktadır. Ofis temizliği rutin yapılan ofislerde temiz ve hijyenik bir ortam olacağından ofis çalışanlarının motivasyonu ve verimliliği artar.
CSS olarak dış cephe temizlik hizmetlerinde tüm yüzeylerde başarılı uygulamalarımız ile hizmetinizdeyiz. Dış cephe cam temizliği konusunda uzman ekiplerimiz ile hazırız.
Tüm Bina ve Tesislerin, İnşaat Sonrası Temizlik aşamasına geldiğinde ince ve detaylı olarak temizliğinin yapılması hususlarında; Firmamız bu hizmeti siz değerli müşterilerimize kurumsal yapımız, uzman kadrolarımız ve teknik ekipmanlarımızla sunmayı taahhüt ve garanti ediyoruz.
En iyi zemin dahi yıllandıkça çizilmelere ve çeşitli nedenlerden dolayı aşınmalara maruz kalır. İlk günkü görüntüsü zaman içinde matlaşır, parlaklığı azalır.

CSS olarak her tür zemin cilasını yapabilmekteyiz.
CSS olarak Fabrika, Üretim tesisleri, Depo alanları, İmalathane, Havalandırma ve mekanik tesisat hatları endüstriyel alanlarının genel temizlikleri, bakımı ve makine sistemi ile temizlenip çalışma ve iş ortamı’na hazırlanır çalışma ortamının temizliği iş verimliliğini artırdığı iş gücü kaybını en aza indirdiği bilimsel olarak kanıtlanmıştır.
Deponun faaliyet alanına göre temizlik şekli de farklılıklar gösterir. Lojistik Depo temizliği bir defa, günlük, haftalık, aylık gibi periyotlarla da yapılabilir.
Koltuk yıkama konusunda hizmette kusursuz davranan elemanlarımız deneyimleri ile sizlere beklentinizin çok üstünde bir hizmet sunmaktadır. Ayrıca CSS olarak geniş mekanlarınızın halılarını kısa sürede ve derinlemesine kuru köpük yıkama yöntemiyle yıkıyoruz.

Çevre Dostu Temizlik

Temizliğin sadece görüntü değil sağlık için de yapılması gerektiğine inanıyoruz. Çevre dostu temizliğin en temel faydası daha temiz ve sağlıklı yaşam alanları yaratmaktır. Temiz ve sağlıklı bir kurum, tüm çalışanlar için mutlu ve huzurlu bir çalışma ortamı sağlayacaktır.

Bize Ulaşın

Türkiye'nin dört bir yanındaki müşterilerimizin ve topluluklarımızın hedeflerine ulaşmaları konusunda
yardımcı olmak için buradayız.

Çamlık Mah. Dinç Sok.
Doğukan Plaza No: 10/9
ÜMRANİYE / İSTANBUL